بازديد آقاي مهندس ولي زاده معاون محترم استاندار و فرماندار ويژه شهرستان بابل ازمرکز


آقاي مهندس ولي زاده معاون محترم استاندار و فرماندار ويژه شهرستان بابل در تاريخ 21/07/96 به اتفاق هيات همراه آقايان ملائي رئيس شوراي الامي بابل- اسماعيلي بخشدار بخش مرکزي  حسين تيموري رئيس انجمن کار آفرينان استان قزوين و هيات مديره مشاهير و مفاخر ايرانيان از مرکز خيريه شفيع زاده بازديد نمودند.

در اين بازديد ابتدا آقاي قريشي ضمن خوشامد گويي توضيحاتي از روند کار مرکز و نحوه خدمت رساني به عزيران معلول را به سمع و نظر مهمانان رساندند و همچنين در خصوص کسب رتبه اول توسط اين مرکز بدليل رعايت استانداردها و معيارهادر خدمت رساني توضيحاتي دادند  .

سپس آقاي مهندس ولي زاده فرماندار محترم و هيات همراه  ضمن بازديد از بخش هاي مرکز و ملاقات با عزيزان معلول و  ابراز رضايتمندي از نحوه نگهداري و خدمات دهي به عزيزان معلول بيان نمودند که تمام ظرفيتها خود را درجهت حل مشکلات اين مرکز بکار ميگيريم تا انشالله يک مرکز نمونه کشوري همچنان در رتبه اول بماند و سبب افتخار شهر و استان باشد .

 در پايان اين بازديد مهندس ولي زاده در پي نوشتي قيد کردند :

امشب چه شب شيرين و خوبي در زندگي شخصي و اداري اين جانب بوده است چرا که توفيق نصيبم شد که از مرکز بزرگ و خوش نام نگهداري معلولين شفيع زاده بازديد داشته باشم سلام و درود مي فرستم به روح بزرگ مرحوم شفيع زاده و براي عزيزاني و بزرگاني که در مجموعه مرکز عاشقانه و با علاقه وافر به فرشتگان خداارائه خدمت مينمايند جز عشق و ايثار و از خود گذشتگي چيزي نيست براي هيات مديره و مديريت اين مرکز عمر باعزت و موفقيت روز افزون و براي پرسنل خدوم مجموعه توفيقات روز افزون آرزومندم .

اين بازديد پر سرور و غرور با  خاطره اي ماندگار در جريده عطوفت و مهرباني ثبت گرديد. و عزيزان معلول مهمانان را با دعاي خير خود بدرقه نمودند . 

-- 

مرکز معلولين شفيع زاده


1396/7/23

ورود خیرین

نام کاربری  

رمز عبور  

عضویت در خبرنامه

با عضو شدن در خبرنامه آخرین اخبار و اطلاعات موسسه به ایمیل شما ارسال خواهد شد

ایمیل شما
 

امکانات

منابع مالی