بازديد جناب آقاي دکتر انوشيروان محسني معاون وزير و رئيس سازمان بهزيستي کشور از مرکز


در اين بازديد که به اتفاق دکتر خدابخشي مشاور و رئيس سازمان بهزيستي کشور و خانم دکتر عباسي مشاور امور بانوان و جناب آقاي دکتر آرام مدير کل بهزيستي مازندران وهيات همراه صورت گرفت پس از بازديد از کليه بخشهاي مرکز و معلولين و روند کار و خدمت رساني مرکز به معلولين عزيز  به بازيد از ساختمان در دست احداث پرداختند . و در پي نوشتي اظهار فرمودند :

توفيقي بود که به اتفاق دکتر آرام مدير کل بهزيستي مازندران و دکتر خدابخشي مشاور رئيس سازمان و هيات همراه از مرکز معلولين شفيع زاده بازديد داشته باشم .

آنچه مشاهده شد استفاده از همه ظرفيتها و بهره گيري از نيروي انساني متخصص که بعنوان مرکز نمونه  سازمان نامگذاري کرد براي جامعه هدف سازمان . و اقدام مثبت احداث ساختمان با استانداردهاي بالا ي نگهداري ميباشد که انشالله سازمان هم بتواند در اين کار بزرگ اين عزيزان را کمک نمايد . در پايان از تلاشهاي بسيار ارزشمند و با عشق و علاقه مدير مجموعه جناب آقاي قريشي تشکر و قدرداني مي کنم .

 

در پايان جناب آقاي دکتر محسني در مصاحبه با خبرنگاران از روند کار مرکز بعنوان مرکز نمونه کشور ياد کردند و در پاسخ به سوال خبرنگاران ابراز اميدواري و قول مساعدت در کمک به مرکز بويژه در ساخت ساختمان  در دست احداث را دادند .

اين بازديد که شور شعف معلولين و پرسنل را به همراه داشت با دعاي خير خود مهمانان را بدرقه کردند . 

-- 

مرکز معلولين شفيع زاده


1396/6/22

ورود خیرین

نام کاربری  

رمز عبور  

عضویت در خبرنامه

با عضو شدن در خبرنامه آخرین اخبار و اطلاعات موسسه به ایمیل شما ارسال خواهد شد

ایمیل شما
 

امکانات

منابع مالی